دکور اجرایی حسنادکور

آتلیه اکسیر در فردیس

دکورهای اجرایی : دکور مدل افرا، دکور رنگو، دکور کودک مدل تشریفات، دکور ابر و تاب مدل فردوس، دیوار هلال و کنسول حافظیه،کلبه مدور مدل دلخوش، رستوران بیف لندو ...

محل اجرا دکور : فردیس استان البرز

گالری تصاویر

آتلیه عکاسی تنها یک مغازه و یا یک دفتر ساده نیست. آتلیه عکاسی مکانی است که افراد برای ثبت بهترین و زیباترین لحظات خود به آن مراجعه می کنند. پس باید دارای ظاهر زیبا یاهمان دکور آتلیه مناسب ، و وسایل فنی و فیزیکی و کادری متخصص باشد.

هر آتلیه برای آن که مورد توجه مراجعه کنندگان خود قرار گیرد، نیاز به رعایت برخی اصول و نکات برای جذب مشتریان دارد. اولین موردی که در نگاه اول به چشم میخورد طراحی و زیبایی خود آتلیه عکاسی می باشد. پس قبل از هر کاری یک طراحی و یا دیزاین خوبی برای بخش دفتری آتلیه خود در نظر بگیرید. اما چطور باید دکور آتلیه عکاسی مناسبی را برای آتلیه خود در نظر بگیریم؟

دومین مورد داشتن نمونه کارهای مناسب و متنوع است. درصورتی که آتلیه شما در زمینه های کودک،بارداری، اسپرت و عروس فعالیت می کند، برای هریک بصورت جداگانه نمونه کار داشته باشید. پس داشتن نمونه کارهای مجزا نیز دومین مورد است. اما نمونه کارها می تواند از دو نظر و جنبه توجه مخاطب و مشتری را جلب کند. اولین نکته نحوه عکاسی زیبا یا همان عکس های گرفته شده، دومین مورد دکورها و بک گراندهای عکس می باشد. اما سوال اینجاست که از کجا دکور مناسب و زیبا تهیه کنیم؟؟

جواب سوال شما حسنا دکور است. مجموعه حسنادکور سال هاست در زمینه طراحی، مشاوره، ساخت و اجرا انواع دکور فعالیت می کند. این مجموعه دارای بیشترین نمونه کار در انواع زمینه های دکور آتلیه کودک، دکور آتلیه عروس و طراحی انواع دکور اسپرت می باشد. همچنین این مجموعه نیز در زمینه طراحی دکور آتلیه عکاسی یا همان دکور دفتری آتلیه نیز فعالیت می کند.