آتلیه عروس

آتلیه عکاسی چیست؟

جالب است بدانید که آتلیه (Atelier) یک کلمه فرانسوی است که در قرن 18 و 19 میلادی بکار برده میشد و به معنی مکانی مخصوص برای هنرجویان نقاشی بوده که در آن مکان به نقاشی مدلها میپرداختند. در آتلیه عکاسی افراد برای عکس برداری حضور پیدا میکنند.

گاهی در آتلیه آموزش عکاسی هم انجام میشود. آتلیه ها معمولا دارای قسمتهای مختلف مثل تاریک خانه یا اتاق آرشیو هستند؛ که به ترتیب در تاریک خانه ظهور عکسها انجام میشود و در اتاق آرشیو عکسها بایگانی میشوند.

آتلیه عکاسی با آتلیه عروس متفاوت است. البته که برخی آتلیه ها هر دو کار را انجام میدهند، اما در بعضی از آتلیه های عروس عکس برداری معمولی انجام نمیشود. هر آتلیه ای باید دارای مجوز معتبر و رسمی باشد. این مجوز در اصل برگ ضمانت شما برای امنیت عکسهایتان است.

آتلیه عکاسی

انواع عکاسی در آتلیه

فیلمبرداری و عکاسی از مراسم عروسی یکی از بخش های مهم آن است. استخدام یک عکاس و یا فیلمبردار و یا همکاری با یک آتلیه عروسی امری است که هزینه بالای خود را دارد و با بودن انواع و اقسام آتلیه ها، انتخاب یک فیلمبردار و عکاس حرفه ای که بتواند مراسم شما را به خوبی ثبت کند باید به دقت انجام شود و برای آن باید وقت گذاشت. پیشنهاد ما برای انتخاب آتلیه مناسب: زمانی که به یک آتلیه عروس مراجعه می کنید، نکاتی بسیار ریز و ساده هست که با توجه کردن به آن می توانید از کیفیت آن آتلیه اطمینان حاصل کنید.

آتلیه عروس و عکاسی عروسی

عکاسی عروسی شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از جشن عروسی و دیگر موارد آن عکسبرداری می‌شود.برای گرفتن عکس‌هایی با موضوعیت عروس و داماد با توجه به سلیقه و نیاز مخاطب، دکورها و چیدمان و نورپردازی‌ها در آتلیه‌های عکاسی عروس متفاوت است. برای مثال استفاده از دکورهایی مثل پیانو ، پرده‌های بلند ، پله‌های بزرگ ، صندلی‌های سلطنتی و انواع دکورهای چشم نواز ، طرفداران زیادی دارد و عروس و داماد‌ها برای عکاسی آتلیه روز جشن خود آتلیه‌های تخصصی عروس را برمی‌گزینند .

ویژگی های آتلیه عروسی

برای اینکه آتلیه عکاسی عروس کار خود را شروع کند باید حتماً مجوز داشته باشد.اما موارد زیر جزء ویژگی های مجوز آتلیه عروس می باشد که به شما در انتخاب یک آتلیه ی خوب کمک می کند.

دکور آتلیه عروس

عکس گرفتن یکی از کارهای مهم مربوط به جشن عروسی است و به همین جهت باید آتلیه عکاسی و فیلمبرداری مناسب برای ثبت تصاویر و خاطرات به یاد ماندنی را انتخاب کنید. دکور آتلیه عروس در زیبایی و جلوه عکس ها و فیلم های عروسی می تواند بسیار مهم باشد.

طراحی دکوراسیون آتلیه عروس به سبک های متفاوت و جذابی صورت می گیرد. در این بخش انواع دکوراسیون آتلیه برای عروس و داماد را مشاهده می کنید که می توانید از این نمونه ها با توجه به سلیقه ای که دارید ایده بگیرید.

ساخت دکور آتلیه عروس در سراسر ایران

مجموعه حسنا دکور با تیمی و کارشناسانی متخصص و مجرب و سال ها سابقه فعالیت در زمینه مشاوره،طراحی و ساخت انواع دکور، آماده ارائه خدمات به آتلیه داران در سراسر ایران می باشد.از ویژگی های مجموعه حسنادکور ، استفاده از ایده های نو می باشد که در پروژه ها به آن توجه می شود.از طرف دیگر همراهان ما از آن بسیار استقبال نموده و ما نیز در این راستا اعضای تیم را به این هدف تشویق و ترغیب می نماییم.از جمله خدمات اصلی مجموعه حسنا دکور می توان به دکورهای آتلیه ،باغ ، عمارت عروس ، فضاهای دفتری و انواع ویترین های صنوف اشاره کرد.

نمونه دکور های زیبای مجموعه حسنا برای آتلیه عروس

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با مشاوران حسنا تماس بگیرید