okkk

شماره های تماس

درباره حسنادکور

با حسنا دکور و تیم آن بیشتر آشنا شوید…

گروه حسنا دکور

مجموعه حسنا دکور با تکیه بر مهارت های تیم خود فعالیت خود را آغاز نموده و در راستاری رسیدن به اهداف خود ، شبانه روزی تلاش کرده است. یکی از اهدافی که این تیم برای خود انتخاب نموده، مشتری مداری و رضایت مشتری می باشد که به لطف پروردگار در این راستا تا به امروز بسیار موفق بوده است.

از ویژگی های مجموعه حسنادکور ، استفاده از ایده های نو می باشد که در پروژه ها به آن توجه می شود.از طرف دیگر همراهان ما از آن بسیار استقبال نموده و ما نیز در این راستا اعضای تیم را به این هدف تشویق و ترغیب می نماییم.

از جمله خدمات اصلی مجموعه حسنا دکور می توان به دکورهای آتلیه ،باغ ، عمارت عروس ، فضاهای دفتری و انواع ویترین های صنوف اشاره کرد.

حسنا دکور با استفاده از بهترین ماشین آلات بروز ، همراهی استادکاران ماهر در امر نجاری ، با استفاده از چندین متریال و رنگهای اختصاصی و تلاش بی وقفه تیم خود، در تلاش است تا بتواند کاملا نواورانه در خدمت شما عزیزان هنرمند در عرصه ی عکاسی و زیبایی شناسی بصری باشد.

این مجموعه با ارائه خدمات همواره تلاش و کوشش خود را برای جلب رضایت مشتریان عزیز قرار داده است. جهت مشاوره و رزرو زمان بازدید با مجموعه ما تماس بگیرید.