دکور اجرایی حسنادکور

باغ و امارت قاصدک در شهر سرسبز شهریار

دکورهای اجرایی : تخت ، آینه کنسول، دیوار

محل اجرا دکور : حسنا دکور در شهر تهران ، شهریار

لوکیشن آماده سازی شده توسط مجموعه حسنا دکور در باغ امارت قاصدک در شهر سرسبز شهریار به مدیریت آقای رهگذر، بخش اتاق خواب عروس می باشد که طی چندین ساعت کوتاه نصب و اجرا شد.

تمامی فضای اتاق خواب لوستر، تخت ، روتختی دیوار کوب پاتختی و لمسه کوب ها همگی ست شده و آماده برای عکس های زیبا می باشد.

“حسن نیت از ما ، اعتماد از شما”

طراحی دکور باغ عمارت عروس

باغ عمارت عروس یکی از مهمترین لوکیشن ها در ساخت کلیپ های عروسی و همچنین گرفتن عکس های زیبا و جذاب می باشد. در باغ عمارت عروس می توان انواع دکور های آتلیه عروس را چه در داخل محیط های بسته و یا داخل محیط های بازساخت و اجرا کرد.

برای هر عروس و دامادی شب عروس زیباترین و به یادماندنی ترین شب های زندگی است. این شب انقدر برایشان زیباست که تلاش می کنند از لحظه به لحظه آن فیلم و عکس بگیرند. اما یکی از مهم ترین نکاتی که برای انتخاب آتلیه به آن توجه می کنند عکسبرداری صحیح و زیبا و دکور های مورد استفاده در آتلیه می باشد.

مجموعه حسنادکور با سال ها تجربه در زمینه ساخت دکور آماده ساخت انواع دکور برای آتلیه عروس، باغ عمارت عروس و انواع دکور در فضای باز می باشد.

باغ و امارت قاصدک یکی از بزرگترین باغ عمارت های شهرستان شهریار، نگین سرسبز غرب استان تهران می باشد که برای ساخت لوکیشن های زیبا و همچنین بک گراندهای به یادماندی به حسنادکور مراجعه کرده است. مجموعه حسنا دکور اتاق عروس باغ عمارت آتلیه قاصدک را با زیباترین دکورها و برترین رنگ ها آماده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در خصوص ساخت انواع دکور آتلیه و ساخت دکور عکاسی فضای باز، با حسنادکور تماس بگیرید.